Prodej uměleckých děl
Chcete prodat umělecké dílo, celou sbírku nebo pozůstalost? Pokud je opravdu kvalitní, Pro arte taková díla vyhledává do svého portfolia. Poraďte se bezplatně s našimi odborníky. Naši specialisté vám zdarma poskytnou konzultace, při kterých odhadnou tržní cenu vašich děl a představí vám různé, třeba i alternativní možnosti jejich prodeje, z nichž si vyberete tu nejvýhodnější. Vaše díla můžeme nabídnout přímo sběratelům, nebo vám pomůžeme vybrat nejvhodnějšího zprostředkovatele mezi aukčními domy, starožitníky a galeristy v ČR i v zahraničí. Konzultace jsou poskytovány zcela nezávazně.

Kontaktujte nás

Nákup uměleckého díla
Zvažujete nákup obrazu svých snů či hledáte dobrou investici? Vyhledáváte na trhu konkrétní autory či témata? Portfolio Pro arte je vám otevřeno. Ale i kdybyste v něm nenašli to, co hledáte, naši odborníci vám pomohou hledat konkrétní dílo na domácím i zahraničním trhu. V tom směru nabízíme zastupování na domácích i zahraničních aukcích i zprostředkování nákupu. Tuto službu nabízíme i veřejným institucím, včetně prvotního financování nákupu. Naši specialisté vám také mohou pomoci při sestavování umělecké sbírky, třeba i od úplných počátků. Vyhnete se začátečnickým chybám i psychickému tlaku ze strany obchodníků (obojí je v obchodě s uměním běžným jevem).

Kontaktujte nás

Péče o umělecká díla
Hledáte způsob jak co nejúčinněji a nejvýhodněji pojistit či fyzicky zabezpečit uměleckou sbírku? Organizujete převoz uměleckých děl? Hledáte pro své sbírky nejlepší způsob prezentace a uložení? Chcete si nechat odborně zarámovat, prozkoumat či zrestaurovat umělecké dílo? Poraďte se s našimi odborníky, kteří mají v daných oborech péče o umění a ochrany uměleckých předmětů dlouholeté zkušenosti. Doporučíme vám profesionální řešení prostřednictvím nezávislé a bezplatné konzultace. Naším cílem je nabízet klientům komplexní služby a všestranné informace.

Kontaktujte nás

Informace o umění
Všestranné informace, které poskytujeme obdivovatelům umění obecně, ale i zájemcům o konkrétní díla, jsou naší hlavní devizou. Dokonalá dokumentace náležející ke každému našemu artefaktu je výsledkem dlouhodobé investigativní a rešeršní práce.  Pořádáme odborná setkání, školení a semináře, vedené předními specialisty z oblasti dějin umění, historie sběratelství, trhu s výtvarným uměním, investic do umění a restaurování. Našim klientům jsme schopni zajistit komentované prohlídky výstav v domácích i zahraničních institucích, ale také rozpravu nad jedním jediným obrazem, který je předmětem jejich zájmu.

Kontaktujte nás

Pro arte je pro umění!

OBJEVUJEME – ZHODNOCUJEME – TĚŠÍME SE Z UMĚNÍ